tel. 0 61 876 89 08 Ul. Leszka 22, 61-062 Poznań
Opakowania

OpakowaniaOpakowania tekturowe/kartonowe ze względu na swoją lekkość, trwałość i niską cenę są wykorzystywane w wielu branżach. Są to jedne z najpopularniejszych rozwiązań w kwestii właściwego zabezpieczenia przesyłek na czas transportu. Tektura wykorzystywana do produkcji opakowań kartonowych sprawia, że opakowanie jest prawie w 100% biodegradowalne, a także łatwe do przetworzenia w procesie recyklingu. Papier odzyskany z recyklingu wykorzystuje się do produkcji nowych opakowań, co oznacza mniejszą eksploatację lasów. Opakowania kartonowe świetnie sprawdzają się w przechowywaniu i transporcie towarów, w przemyśle spożywczym, przy przeprowadzkach...

To ogromna ilość niezaprzeczalnych zalet, ale jednocześnie brak jednej bardzo ważnej cechy. O niej za chwilę.

Wszędzie tam, gdzie ważna jest prosta ochrona i wygodne zabezpieczenie, świetnie sprawdzają się opakowania kartonowe. Gruby i miękki materiał osłoni produkty w czasie transportu lub wysyłki. To najbardziej niedoceniony element każdej linii produkcyjnej i późniejszej obsługi towarowej. To często jedyna ochrona przed bezpośrednim uszkodzeniem towarów, a także pierwsza okazja do poznania marki producenta. Dlatego dobrze prezentujące się opakowanie to równie ważny składnik produktów, np. opakowania 3D. Jednak co z towarami, które potrzebują trwalszego zabezpieczenia? Co z pożywieniem czy lekami? Taka ochrona musi spełniać szczególne wymogi. Wtedy jedynym rozwiązaniem są opakowania Pet, PVC czy opakowania PP. To one są realną odpowiedzią na najwyższy priorytet zapobiegawczy ukrytego we wnętrzu towaru.
 

Rodzaje opakowań

 • z tektury litej
 • z tektury falistej
 • displaye
 • niestandardowe
 • dekoracyjne

Technologie

 • laminowanie
 • hot stamping
 • lakier uv
 • lakiery dyspersyjne
 • przetłaczanie
 • kaszerowanie

Branże

 • spożywcza
 • kosmetyczna
 • farmaceutyczna
 • chemiczna
 • elektroniczna
 • inne

Opakowania z tworzyw sztucznych - zalety

W branży pojawiły się rozwiązania znacznie wygodniejsze w zastosowaniu. Kartonowe pudełka to jedno, ale w niektórych sytuacjach idealną alternatywą stają się opakowania z tworzyw sztucznych. To one gwarantują tak potrzebną uniwersalność, prostotę wykonania, a także niewysoki koszt wytworzenia. To pewna ochrona i izolacja przed destrukcyjnym wpływem światła słonecznego i powietrza. Tworzywa sztuczne gwarantują oczywiście dłuższą wytrzymałość najbardziej delikatnych i zagrożonych zepsuciem się produktów żywnościowych, a także leków, kosmetyków czy chemii. Wszystkie te produkty, które narażone są na utratę swoich charakterystycznych właściwości, muszą być odpowiednio zabezpieczone.

Opakowania z tworzyw sztucznych

Jako firma o ugruntowanej pozycji stawiamy na nowoczesne rozwiązania. Nie inaczej jest w tym przypadku. Naszymi usługami wspieramy nie tylko podmioty szukające miejsca do stworzenia profesjonalnego projektu wielkoformatowej reklamy czy billboardu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo druk bezpośrednio na tekturze, ale także na tworzywach sztucznych. Tworzymy opakowania Pet i opakowania PP. Drukujemy także na PVC i tworzymy najbardziej wytrzymałe wzory. Realizujemy najciekawsze projekty i takie, które wymagają nie tylko doświadczenia, ale najnowocześniejszych narzędzi poligraficznych.

W zależności od Państwa potrzeb oferujemy kompleksowy zakres usług poligraficznych, w tym bezpośrednie wsparcie grafików, pomoc przy dostosowaniu materiałów graficznych do wykorzystania w naszej firmie, a także sam proces produkcyjny. Nasza oferta obejmuje druk na tekturze, ale także na PVC. Nanosimy wydruki również opakowania Pet i opakowania PP. A dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technik i urządzeń poligraficznych gwarantujemy najwyższą jakość i wyjątkową odporność grafik na utratę walorów wizualnych. To pewność, że nadruki nie stracą na głębi koloru mimo bezpośredniego wpływu promieni słonecznych czy warunków ich przechowywania i magazynowania.

Oferta naszej drukarni to nie tylko klasyczne rozwiązania poligraficzne i druk na papierze. Sam druk na PVC również nie wyczerpuje naszych umiejętności. Wykorzystując nowoczesne techniki, dostarczamy wytrzymałe opakowania Pet i opakowania PP, a także szczególnie często wybierane opakowania 3D. To one przyciągają wzrok potencjalnych klientów produktu i one budują profesjonalny wizerunek producenta. Dlatego tak ważny jest fachowy projekt i perfekcyjne wykonanie. To pierwsze wrażenie, jakie ma kupujący, gdy spotyka się z towarem. Jest najważniejsze i może na długo pozostać w jego wyobraźni. Musi być idealne.

Oferujemy wiele rodzajów zabezpieczających opakowań, a w tym takie w niestandardowych kształtach, jak również projekty dekoracyjne czy stricte ochronne. Wszystko w zależności od Państwa potrzeb i wymagań. Opakowania Pet i opakowania PP to pewność odpowiedniego zabezpieczenia, dużej wytrzymałości i wygoda użytkowania. A opakowania 3D przyciągają wzrok konsumenta również jako ciekawa reklama.

Z naszej strony zwracamy szczególną uwagę na detale. Druk lub produkcja opakowań musi być idealna i spełniać najbardziej restrykcyjne normy. Tą zasadą kierujemy się w biznesie. Jako branżowi specjaliści otwieramy się na nowoczesne projekty i staramy się dostarczać swoim Klientom najlepsze rozwiązania i sprawdzone narzędzia. Od lat budujemy swoją wartość na zadowoleniu i pełnej satysfakcji, a także na najwyższej klasy usługach poligraficznych i okołobranżowych, jakie możemy tylko zaoferować.

Zadaj pytanie

imię i nazwisko
nr tel.
email
temat
www.mustmedia.pl