tel. 0 61 876 89 08 Ul. Leszka 22, 61-062 Poznań
Druk UV

Druk UVChcąc sprostać rosnącym wymogom rynku i spełnić Państwa oczekiwania w kwestii najwyższej możliwej jakości wydruków nasza firma oferuje zadruki w najnowszej na świecie technologii druku offsetowego, zwanej technologią bezwodnego UV. Pozwala ona na drukowanie z jakością nieosiągalną i nieporównywalną do innych technologii, szczególnie zaś sprawdza się w przypadku niestandardowych i niekonwencjonalnych podłoży, takich jak PP, folie 3D, PCV czy kartony metalizowane.
 

Co może Państwu zaoferować nasza drukarnia? Czym jest druk bezwodny UV?

 


Jak sama nazwa wskazuje, niesamowicie wysoką jakość wydruku osiągnięto poprzez wyeliminowanie z procesu drukowania standardowo wykorzystywanego środka zwilżającego jakim jest woda, zastępując ją zaawansowanymi technologicznie formami drukarskimi oraz farbami o wysokim napięciu powierzchniowym. Dzięki temu możliwe stało się obejście wielu dotychczasowych problemów drukarskich związanych między innymi z nadmiernym łączeniem i mieszaniem się farb ze środkiem zwilżającym oraz uniknięcie kłopotów z wilgotnym podłożem, utrudniającym odpowiednie drukowanie i otrzymanie wysokiej jakości efektu końcowego. Wyeliminowanie tych utrudnień w połączeniu z wieloma dodatkowymi zaletami druku bezwodnego UV sprawiło, że w przypadku tej technologii mamy do czynienia z niesamowitą produktywnością i prostotą procesów, zachowując przy tym jakość wydruków na poziomie daleko wykraczającym poza to, co oferują inne współczesne technologie wciąż wykorzystujące wodę jako środek zwilżający. Dodatkowym atutem technologii druku offsetowego UV jest możliwość drukowania w rozdzielczościach nieosiągalnych dla innych technik drukarskich, co samo z siebie zapewnia prace charakteryzujące się niemalże perfekcyjnym odzwierciedleniem kolorów oryginału, dające wrażenie głębi i rzeczywistości oraz zachwycające ogromem szczegółów.

Dzięki swoim licznym zaletom, druk offsetowy UV zyskuje coraz szersze grono zwolenników, wśród których znajdują się profesjonaliści, pragnący, aby ich wydruki, bez względu na kształt, format, natężenie kolorów, rozdzielczość czy podłoże zachowały niesamowitą jakość. Biorąc pod uwagę ogromne możliwości oferowane przez druk UV oraz ciągły, nieprzerwany rozwój tej technologii, ma ona szansę spełnić wszystkie te wymogi, stając się krokiem milowym w przemyśle drukarskim, zapewniającym Państwu perfekcję oraz jakość, które z pewnością sprostają Państwa oczekiwaniom. Jeśli zatem poszukują Państwo najwyższej możliwej jakości wydruków jaką współczesny rynek drukarski może zaoferować, zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą druków offsetowych UV.

 

Zadaj pytanie

imię i nazwisko
nr tel.
email
temat