tel. 0 61 876 89 08 Ul. Leszka 22, 61-062 Poznań
Druk UV

Druk UVChcąc sprostać rosnącym wymogom rynku i spełnić Państwa oczekiwania w kwestii najwyższej możliwej jakości wydruków nasza firma oferuje zadruki w najnowszej na świecie technologii druku offsetowego, zwanej technologią bezwodnego UV. Pozwala ona na drukowanie z jakością nieosiągalną i nieporównywalną do innych technologii, szczególnie zaś sprawdza się w przypadku niestandardowych i niekonwencjonalnych podłoży, takich jak PP, folie 3D, PCV czy kartony metalizowane.
 

Co może Państwu zaoferować nasza drukarnia? Czym jest druk bezwodny UV?

 


Jak sama nazwa wskazuje, niesamowicie wysoką jakość wydruku osiągnięto poprzez wyeliminowanie z procesu drukowania standardowo wykorzystywanego środka zwilżającego jakim jest woda, zastępując ją zaawansowanymi technologicznie formami drukarskimi oraz farbami o wysokim napięciu powierzchniowym. Dzięki temu możliwe stało się obejście wielu dotychczasowych problemów drukarskich związanych między innymi z nadmiernym łączeniem i mieszaniem się farb ze środkiem zwilżającym oraz uniknięcie kłopotów z wilgotnym podłożem, utrudniającym odpowiednie drukowanie i otrzymanie wysokiej jakości efektu końcowego. Wyeliminowanie tych utrudnień w połączeniu z wieloma dodatkowymi zaletami druku bezwodnego UV sprawiło, że w przypadku tej technologii mamy do czynienia z niesamowitą produktywnością i prostotą procesów, zachowując przy tym jakość wydruków na poziomie daleko wykraczającym poza to, co oferują inne współczesne technologie wciąż wykorzystujące wodę jako środek zwilżający. Dodatkowym atutem technologii druku offsetowego UV jest możliwość drukowania w rozdzielczościach nieosiągalnych dla innych technik drukarskich, co samo z siebie zapewnia prace charakteryzujące się niemalże perfekcyjnym odzwierciedleniem kolorów oryginału, dające wrażenie głębi i rzeczywistości oraz zachwycające ogromem szczegółów.

Dzięki swoim licznym zaletom, druk offsetowy UV zyskuje coraz szersze grono zwolenników, wśród których znajdują się profesjonaliści, pragnący, aby ich wydruki, bez względu na kształt, format, natężenie kolorów, rozdzielczość czy podłoże zachowały niesamowitą jakość. Biorąc pod uwagę ogromne możliwości oferowane przez druk UV oraz ciągły, nieprzerwany rozwój tej technologii, ma ona szansę spełnić wszystkie te wymogi, stając się krokiem milowym w przemyśle drukarskim, zapewniającym Państwu perfekcję oraz jakość, które z pewnością sprostają Państwa oczekiwaniom. Jeśli zatem poszukują Państwo najwyższej możliwej jakości wydruków jaką współczesny rynek drukarski może zaoferować, zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą druków offsetowych UV.

 

Druk offsetowy UV

Stawianie na nowoczesne rozwiązania technologiczne to cecha, którą charakteryzuje się nasz druk offsetowy UV. To fundament naszej działalności. To również gwarancja, że dostarczane naszym odbiorcom usługi są na najwyższym możliwym poziomie. Branża poligraficzna wymaga od nas ponadstandardowej dbałości o szczegóły. Aby sprostać potrzebom najbardziej wymagających odbiorców, korzystamy z druku offsetowego i wszelkich zalet, jakie niesie nam ta technologia. Druk UV to wyjątkowa szansa dla wszystkich tych, którzy pragną efektów o najwyższej jakości wykończenia.

Nasze usługi kierujemy do szerokiego grona odbiorców ceniących sobie najwyższy drukarski standard. Offset umożliwia wierne przeniesienie obrazu na wszelkie podłoża, na których w normalnych warunkach nie byłby możliwy wydruk. To otwiera przed naszą marką i przed Państwa potrzebami całkowicie nowe możliwości. Szeroka paleta zalet wynikających z druku offsetowego UV, ale i wciąż jego niewykorzystany potencjał, to jedyna droga prowadząca do drukarskiej perfekcji. Perfekcji, której pragniemy być częścią.

Nasza drukarnia UV opiera swoją ofertę na kompleksowych usługach związanych z samym drukiem, ale także z wcześniejszą obróbką dostarczonych nam materiałów oraz ich przygotowaniem do końcowego już i prawidłowego przeniesienia ze wszystkimi szczegółami na podłoże. Dzięki swoim możliwościom druk offsetowy UV zajmuje szczególne miejsce w naszych usługach. Wykorzystując tę technikę, jesteśmy w stanie produktywnie pracować na projektach wielkoformatowych, ale również przy najmniejszych elementach. Druk UV to jednocześnie idealne rozwiązanie dla produktów reklamowych, które będą narażone na wpływ zmiennych warunków atmosferycznych (wszelkie billboardy, nadruki na szkle czy pleksi, a także na podłożu PCV – wszędzie tam, gdzie potrzebna jest odporność obrazu i jego wytrzymałość w czasie). Najnowocześniejsze techniki druku UV oferują wiele zalet, które bezpośrednio niwelują uciążliwe kłopoty wynikające z metod klasycznych. Offset to nowa droga, która prowadzi do perfekcji.

Jesteśmy branżowymi profesjonalistami, którzy nie pozwalają sobie na rutynę. Jako doświadczona drukarnia UV, korzystająca z nowoczesnych technik, stawiamy tylko na sprawdzone i pewne rozwiązania. A naszym nadrzędnym celem jest stworzenie idealnej kopii obrazu bez względu na materiał, na którym pracujemy, ale także bez względu na formę i kształt. Liczy się tylko jakość i efekt, a także pełna satysfakcja naszego Klienta. A druk offsetowy to właśnie najlepsza odpowiedź na najbardziej wymagające potrzeby poligraficzne profesjonalnego rynku.

Zadaj pytanie

imię i nazwisko
nr tel.
email
temat
www.mustmedia.pl