Materiały graficzne najwyższej jakości

W naszej firmie doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne w dzisiejszym świecie, szczególnie w branżach reklamowych, są odpowiednio przygotowane materiały graficzne, które cieszą oko potencjalnych konsumentów oraz wpływają na zainteresowanie towarem oraz jego sprzedaż. Dlatego też dbamy o stały rozwój naszej firmy, inwestując w nowe technologie oraz metody tworzenia nadruków, oferując Państwu szeroki wachlarz materiałów graficznych, wykonywanych nie tylko na papierze, ale też na znacznie bardziej nietypowych i niekonwencjonalnych podłożach, takich jak PVC, PP czy PET.

Nasza oferta: druk soczewkowy oraz drukowanie na plastiku i propylenie

W dzisiejszym świecie, gdzie reklama jest najważniejszą dźwignią handlu, niesłabnącym uznaniem klientów cieszy się druk PVC, często określany również spolszczoną nazwą PCV. Jeszcze do niedawna bezpośredni druk na PCV pozostawał w sferze marzeń zarówno drukarzy, jak i ich klientów, niemniej jednak obecne zaawansowane technologie pozwalają nam sprostać Państwa oczekiwaniom, wykonując wysokiej jakości wydruki wprost na twardej powierzchni płyty PCV. Druk na PCV cechuje się wysoką jakością i niemalże fotorealistycznym odzwierciedleniem oryginalnego obrazu, jednocześnie zachowując bardzo długą żywotność, dobrą kolorystykę i wspaniałą odporność na zmienne warunki atmosferyczne, co ma niebagatelne znaczenie, szczególnie przy reklamach zewnętrznych, narażonych na deszcz bądź śnieg.

Naszym klientom zajmującym się produkcją towarów z tworzyw polimerowych oferujemy również możliwość tworzenia nadruków na tych tworzywach sztucznych, wśród których znajdują się między innymi popularny PET czy PP. Dzięki naszym nowoczesnym technikom drukarskim oraz bogatemu doświadczeniu, drukowanie na plastiku, czy polipropylenie staje się osiągalne, dzięki czemu zyskują Państwo możliwość przyozdobienia bądź oznaczenia wydrukami szerokiej gamy produktów takich jak popularne butelki PET, opakowania i niewielkie pojemniki, nakrętki, zabawki, elementy samochodów, artykuły gospodarstwa domowego oraz wiele, wiele więcej.

Z kolei dla tych z Państwa, którzy poszukują nowatorskiej i oryginalnej formy przekazu oraz sposobu na przyciągnięcie uwagi klientów, nasza firma przygotowała niesamowicie atrakcyjną ofertę, której głównym elementem jest druk soczewkowy, częściej znany jako druk 3D. Dzięki zastosowaniu specjalnych technologii nadruku, możliwe staje się rozłożenie oryginalnego obrazu nie na jednej, ale na kilku warstwach, co w połączeniu z odpowiednią obróbką daje możliwość stworzenia obrazu trójwymiarowego, pozwalającą dostrzec głębię wydruku, dającego wrażenie ruchu i animacji, czy też pozwalającego na ukrycie jednego obrazu wewnątrz drugiego. Technologia druku soczewkowego cieszy się wciąż niesłabnącym zainteresowaniem, a wykonane za jej pomocą wydruki przyciągają wzrok nie tylko ciekawskich dzieci, ale też dorosłych. Dzięki zastosowaniu druku soczewkowego Państwa reklamy oraz gadżety zyskają niepowtarzalny charakter i staną się prawdziwym magnesem dla potencjalnych klientów.

Jesteśmy przekonani, że nasza bogata oferta sprosta wszystkim Państwa oczekiwaniom. Zapraszamy.

Drukarnia Grafika

Ul. Leszka 22

61-062 Poznań

Tel. (0 61) 876 89 08

Fax (0 61) 876 89 08

biuro@grafika.poznan.pl

sekretariat@grafika.poznan.pl

Dawid Magdziak

Kom. +48 601 706 222

dawmag@wp.pl

Łukasz Linke

Kom. +48 502 581 388

biuro@lprint.pl