tel. 0 61 876 89 08 Ul. Leszka 22, 61-062 Poznań
Druk na tworzywach

Druk na tworzywach

PP, PET, PET GAG, PVCW naszej firmie doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne w dzisiejszym świecie, szczególnie w branżach reklamowych, są odpowiednio przygotowane materiały graficzne, które cieszą oko potencjalnych konsumentów oraz wpływają na zainteresowanie towarem oraz jego sprzedaż. Dlatego też dbamy o stały rozwój naszej firmy, inwestując w nowe technologie oraz metody tworzenia nadruków, oferując Państwu szeroki wachlarz materiałów graficznych, wykonywanych nie tylko na papierze, ale też na znacznie bardziej nietypowych i niekonwencjonalnych podłożach, takich jak PVC, PP czy PET.
 

Druk offsetowy UV na tworzywach


W dzisiejszym świecie, gdzie reklama jest dźwignią handlu, niesłabnącym uznaniem klientów cieszy się druk PVC, często określany również spolszczoną nazwą PCW. Jeszcze do niedawna bezpośredni druk na PCV pozostawał w sferze marzeń zarówno drukarzy, jak i ich klientów, niemniej jednak obecne zaawansowane technologie pozwalają nam sprostać Państwa oczekiwaniom, wykonując wysokiej jakości wydruki wprost na twardej powierzchni płyty PCV. Druk na PCV cechuje się wysoką jakością i niemalże fotorealistycznym odzwierciedleniem oryginalnego obrazu, jednocześnie zachowując bardzo długą żywotność, dobrą kolorystykę i wspaniałą odporność na zmienne warunki atmosferyczne, co ma niebagatelne znaczenie, szczególnie przy reklamach zewnętrznych, narażonych na deszcz bądź śnieg.

Naszym klientom zajmującym się produkcją towarów z tworzyw polimerowych oferujemy również możliwość tworzenia nadruków na tych tworzywach sztucznych, wśród których znajdują się między innymi popularny PET czy PP. Dzięki naszym nowoczesnym technikom drukarskim oraz bogatemu doświadczeniu, drukowanie na plastiku, czy polipropylenie staje się osiągalne, dzięki czemu zyskują Państwo możliwość przyozdobienia bądź oznaczenia wydrukami szerokiej gamy produktów.

 

Zadaj pytanie

imię i nazwisko
nr tel.
email
temat